Teams

Reaal Dronten zaterdag 2

4e Klasse 02 van KNVB Oost

Conclusion

Conclusion - digitale transformatie

Conclusion - digitale transformatie

Leider(s)

Trainer(s)

Jan Bezema en Rene Kraneburg

Trainingstijden

Dinsdag en donderdag van 19.30 - 21.00 uur

Programma

Geen programma bekend.

Stand

Reaal Dronten 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
Reaal Dronten 2
3
2
0
1
6
9
5
0
2
asv Dronten 7
3
2
0
1
6
5
5
0
3
Unicum 5
3
1
0
2
3
7
8
0
4
Lelystad '67 3
3
1
0
2
3
6
9
0
Reaal Dronten 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
Go Ahead Kampen 3
9
7
1
1
22
23
6
0
2
SC Genemuiden 4
10
6
1
3
19
25
15
0
3
KHC 3
10
5
3
2
18
32
22
0
4
asv Dronten 3
10
5
2
3
17
33
18
0
5
Swift '64 3
9
4
2
3
14
19
19
0
6
OWIOS 3
8
3
2
3
11
22
24
0
7
WVF 4
10
3
1
6
10
19
30
0
8
IJVV 3
8
1
4
3
7
14
18
0
9
Kampen 2
8
1
4
3
7
14
21
0
10
WHC 3
8
1
3
4
6
12
23
0
11
Reaal Dronten 2
8
0
3
5
3
14
31
0
Reaal Dronten 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
Nunspeet 5
1
1
0
0
3
7
1
0
2
Go Ahead Kampen 3
1
1
0
0
3
6
0
0
3
asv Dronten 5
1
1
0
0
3
6
1
0
4
HHC Hardenberg 5
1
1
0
0
3
6
1
0
5
Hardenberg '85 3
1
1
0
0
3
6
2
0
6
Gramsbergen 3
1
1
0
0
3
4
0
0
7
ZAC 5
1
1
0
0
3
4
1
0
8
OWIOS 6
1
1
0
0
3
3
0
0
9
SDC Putten 11
1
1
0
0
3
3
0
0
10
Helios 4
1
1
0
0
3
5
3
0
11
Elspeet 3
1
1
0
0
3
4
2
0
12
Go Ahead Kampen 5
1
1
0
0
3
4
2
0
13
SDC Putten 7
1
1
0
0
3
3
1
0
14
FC Horst 3
1
1
0
0
3
2
0
0
15
Hulshorst 3
1
1
0
0
3
2
0
0
16
Nunspeet 3
1
1
0
0
3
6
5
0
17
Berkum 7
1
1
0
0
3
2
1
0
18
DOS '37 4
1
1
0
0
3
3
3
0
19
Sparta Nijkerk 5
1
1
0
0
3
3
3
0
20
VVOG 4
1
1
0
0
3
2
2
0
21
Veensche Boys 4
1
1
0
0
3
1
1
0
22
Hatto Heim 6
0
0
0
0
0
0
0
0
23
Nieuwleusen SV 3
0
0
0
0
0
0
0
0
24
Marienberg 2
1
0
0
1
0
3
3
0
25
EDON 2
1
0
0
1
0
3
3
0
26
HTC 3
1
0
0
1
0
2
2
0
27
asv Dronten 3
1
0
0
1
0
1
1
0
28
Wilsum 2
1
0
0
1
0
5
6
0
29
HHC Hardenberg 6
1
0
0
1
0
1
2
0
30
Hulzense Boys 4
1
0
0
1
0
3
5
0
31
Nieuwleusen SV 4
1
0
0
1
0
2
4
0
32
Reaal Dronten 2
1
0
0
1
0
2
4
0
33
Hierden 5
1
0
0
1
0
1
3
0
34
WHC 3
1
0
0
1
0
0
2
0
35
ZAC 6
1
0
0
1
0
0
2
0
36
't Harde 3
1
0
0
1
0
1
4
0
37
Dos Kampen 6
1
0
0
1
0
0
3
0
38
Sparta Nijkerk 6
1
0
0
1
0
0
3
0
39
Excelsior '31 5
1
0
0
1
0
2
6
0
40
Helios 2
1
0
0
1
0
0
4
0
41
SVZW 4
1
0
0
1
0
1
6
0
42
USV 2
1
0
0
1
0
1
6
0
43
Rood-Wit '58 3
1
0
0
1
0
1
7
0
44
ZAC 8
1
0
0
1
0
0
6
0

Uitslagen

Geen uitslagen bekend.

We bedanken onze sponsoren

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren Verder zonder cookies