Teams

Reaal Dronten zaterdag 2

Reaal Dronten zaterdag 2

4e Klasse 10 van KNVB Oost

Conclusion

Conclusion - digitale transformatie

Conclusion - digitale transformatie

Leider(s)

Wilma Snider

Trainer(s)

Trainingstijden

Maandag en woensdag van 20.00 - 21.00 uur

Programma

#
Datum
Wedstrijd
Bijz.
Verzamelen
Scheidsrechter
Veld
Kl. thuis
Kl. uit
za
19 okt 2019 15:00
Elspeet 3 - Reaal Dronten 2
A. (Aart) v/d Hoorn
3
za
26 okt 2019 14:30
IJVV 3 - Reaal Dronten 2
4
za
2 nov 2019 11:30
Reaal Dronten 2 - KHC 3
1
za
9 nov 2019 12:00
WHC 3 - Reaal Dronten 2
2-veld B
za
16 nov 2019 11:30
Reaal Dronten 2 - Go Ahead Kampen 3
1

Stand

Reaal Dronten 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
Reaal Dronten 2
3
2
0
1
6
9
5
0
2
asv Dronten 7
3
2
0
1
6
5
5
0
3
Unicum 5
3
1
0
2
3
7
8
0
4
Lelystad '67 3
3
1
0
2
3
6
9
0
Reaal Dronten 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
Go Ahead Kampen 3
4
3
0
1
9
8
2
0
2
KHC 3
3
2
1
0
7
10
5
0
3
OWIOS 3
3
2
1
0
7
12
8
0
4
asv Dronten 3
4
2
1
1
7
16
3
0
5
SC Genemuiden 4
4
2
1
1
7
9
5
0
6
WVF 4
4
2
0
2
6
10
15
0
7
Kampen 2
3
0
2
1
2
7
10
0
8
IJVV 3
2
0
1
1
1
3
6
0
9
Swift '64 3
2
0
1
1
1
2
6
0
10
Reaal Dronten 2
3
0
1
2
1
3
9
0
11
WHC 3
4
0
1
3
1
5
16
0
Reaal Dronten 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
#
Team
G
W
G
V
P
DPV
DPT
PM
1
asv Dronten 3
0
0
0
0
0
0
0
0
2
asv Dronten 5
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Berkum 7
0
0
0
0
0
0
0
0
4
DOS '37 4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dos Kampen 6
0
0
0
0
0
0
0
0
6
EDON 2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Elspeet 3
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Excelsior '31 5
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Go Ahead Kampen 5
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Go Ahead Kampen 3
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Gramsbergen 3
0
0
0
0
0
0
0
0
12
't Harde 3
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Hardenberg '85 3
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Hatto Heim 6
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Helios 4
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Helios 2
0
0
0
0
0
0
0
0
17
HHC Hardenberg 6
0
0
0
0
0
0
0
0
18
HHC Hardenberg 5
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Hierden 5
0
0
0
0
0
0
0
0
20
FC Horst 3
0
0
0
0
0
0
0
0
21
HTC 3
0
0
0
0
0
0
0
0
22
Hulshorst 3
0
0
0
0
0
0
0
0
23
Hulzense Boys 4
0
0
0
0
0
0
0
0
24
Marienberg 2
0
0
0
0
0
0
0
0
25
Nieuwleusen SV 3
0
0
0
0
0
0
0
0
26
Nieuwleusen SV 4
0
0
0
0
0
0
0
0
27
Nunspeet 3
0
0
0
0
0
0
0
0
28
Nunspeet 5
0
0
0
0
0
0
0
0
29
OWIOS 6
0
0
0
0
0
0
0
0
30
Reaal Dronten 2
0
0
0
0
0
0
0
0
31
Rood-Wit '58 3
0
0
0
0
0
0
0
0
32
SDC Putten 11
0
0
0
0
0
0
0
0
33
SDC Putten 7
0
0
0
0
0
0
0
0
34
Sparta Nijkerk 5
0
0
0
0
0
0
0
0
35
Sparta Nijkerk 6
0
0
0
0
0
0
0
0
36
SVZW 4
0
0
0
0
0
0
0
0
37
USV 2
0
0
0
0
0
0
0
0
38
Veensche Boys 4
0
0
0
0
0
0
0
0
39
VVOG 4
0
0
0
0
0
0
0
0
40
WHC 3
0
0
0
0
0
0
0
0
41
Wilsum 2
0
0
0
0
0
0
0
0
42
ZAC 8
0
0
0
0
0
0
0
0
43
ZAC 5
0
0
0
0
0
0
0
0
44
ZAC 6
0
0
0
0
0
0
0
0

Uitslagen

Geen uitslagen bekend.

We bedanken onze sponsoren

COOKIE INFORMATIE

Voor een volledige werking van deze website wordt gebruik gemaakt van cookies.
Meer informatie over cookies > Accepteren Verder zonder cookies