Activiteiten programma:

Wedstrijd programma:

Het programma van week 4
ma 19 jan t/m zo 25 jan
zaterdag 24 januari 2015
Reaal Dronten A1 - sv Zwolle A1   Afgelast!
Zwart Wit'63 B2 (comp) - Reaal Dronten B1   Afgelast!
Reaal Dronten B2 - asv Dronten B3   Afgelast!
Reaal Dronten C1 - DSV 61 C1   Afgelast!
asv Dronten C5 - Reaal Dronten C2   Afgelast!
Reaal Dronten D1 - Zeewolde D3 (comp)   Afgelast!
Reaal Dronten D2 - sv Lelystad MD1   Afgelast!
Zeewolde F3 - Reaal Dronten F1   Afgelast!
Zeewolde F4 - Reaal Dronten F2   Afgelast!
Hierden E8M - Reaal Dronten ME1   Afgelast!
Reaal Dronten Zat. 1 - CSV'28 1 (competitie)   Afgelast!
zaterdag 24 januari 2015
Go Ahead K.B2 (schaduw) - Reaal Dronten B1   13:00
Het programma van week 5
ma 26 jan t/m zo 1 feb
zaterdag 31 januari 2015
VSCO A2 - Reaal Dronten A1   12:30
Scheidsrechter:
BAS B1 (competitie) - Reaal Dronten B1   11:00
Scheidsrechter:
Reaal Dronten B2 - DSV 61 B2   10:30
Scheidsrechter: Alex Westdijk
VCSO C3 - Reaal Dronten C2   10:15
Scheidsrechter:
Reaal Dronten D1 - Zeewolde D3 (aangepast!!)   10:30
Scheidsrechter:
Hierden D4 - Reaal Dronten D2   9:00
Scheidsrechter:
Zwart Wit’63 E5G - Reaal Dronten E1   8:45
Scheidsrechter:
Zwart Wit’63 E8 - Reaal Dronten E2   12:30
Scheidsrechter:
SC Emmeloord F1 - Reaal Dronten F1   10:00
Scheidsrechter:
SC Emmeloord F4 - Reaal Dronten F2   10:00
Scheidsrechter:
VSW 1 (competitie) - Reaal Dronten Zat. 1   14:30
Scheidsrechter:
Reaal Dronten Zat. 2 - asv Dronten 6 (competitie)   12:30
Scheidsrechter: Rene vd Elst
zondag 1 februari 2015
Reaal Dronten Zon. 2 - KCVO 4   11:00
Het programma van week 6
ma 2 feb t/m zo 8 feb
zaterdag 7 februari 2015
Reaal Dronten A1 - 't Harde A2D   13:30
Scheidsrechter: Rein vd Ven
Hulshorst B1 - Reaal Dronten B1   11:30
FC Horst B2D - Reaal Dronten B2   10:45
Reaal Dronten C1 - VSCO '61 C1   11:45
Scheidsrechter: Gerrit v Estrik
Reaal Dronten C2 - 's-Heerenbroek C1G   11:45
Scheidsrechter: Rene de Graaf
Reaal Dronten D1 - Unicum D2   10:15
Scheidsrechter: Sven Schippers
Reaal Dronten D2 - asv Dronten D6G   10:15
Scheidsrechter: Alex Westdijk
Lelystad '67 E7 - Reaal Dronten E1   10:00
VVOG E11 - Reaal Dronten E2   8:30
Reaal Dronten F1 - Lelystad '67 F4   10:00
Dos Kampen F6 - Reaal Dronten F2   8:30
Reaal Dronten ME1 - Olympia'28 ME1   10:00
Reaal Dronten Zat. 1 - Wijthmen 1   14:30
Scheidsrechter: dhr H.G.J. Zengerink
Reaal Dronten Zat. 2 - Zalk 2   12:30
Scheidsrechter: Dick Timmerman
Reaal Dronten Zat. 3 VRIJ
Het programma van week 7
ma 9 feb t/m zo 15 feb
zaterdag 14 februari 2015
Hattem C1 - Reaal Dronten C1   12:30
Go Ahead Kampen D2 - Reaal Dronten D1   11:15
Reaal Dronten D2 - Go Ahead Kampen D3   10:30
Het programma van week 11
ma 9 mrt t/m zo 15 mrt
zaterdag 14 maart 2015
DSV 1 (schaduwprogram) - Reaal Dronten Zat. 1   14:30


Accommodatie:
De Munten (Dronten)
Muntmeesterdreef 2
8253 BA Dronten
0321 - 337 164


Correspondentie-adres:
Postbus 302
8250 AH Dronten
info@reaaldronten.nl


Wedstrijdsecretaris:
René van der Elst
06 - 1110 9571
wedstrijdzaken@reaaldronten.nl


Website:
VWA internet- en reclamebureau

 

 

Klif18

 

Onze hoofdsponsoren:

 
 

|

|

|

|